XII niedziela zwykła
22.06.2025 r.
1. W środę (24.06) przeżywać będziemy uroczystość Narodzin św. Jana Chrzciciela. Msze św. o godzinie 9:00 i 18:00.
2. Msza na zakończenie roku szkolnego w piątek o godzinie 8:00. Zapraszam uczniów i wszystkich pracowników szkoły, aby podziękować Bogu za miniony rok szkolny.
3. Trwa miesiąc czerwiec. Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa w dni powszednie po Mszy o 18:00, a w niedzielę po sumie.
4. Jeszcze do środy trwa zbiórka elektrośmieci. Stare sprzęty można składać na podwórku obok plebanii.
5. Dziękujemy osobom, które sprzątały kościół. Na przyszłą sobotę na godz. 9:00 zapraszam mieszkańców z bloku Chopina 3.
6. Jest do nabycia „Gość Niedzielny”. Przeczytamy m.in. o pielgrzymce Leona XIV do Hiszpanii i jej znaczeniu dla Europy, ponadto o Światowym Kongresie Miłosierdzia w Wilnie, czy o wyjątkowym poczuciu humoru księży.