Jak co roku w uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pana Jezusa odbyła się procesja do czterech ołtarzy. Motywem przewodnim ołtarzy były aklamacje śpiewne przez kapłana i wiernych przy poszczególnych ołtarzach.


Pierwszy ołtarz przygotowała jednostka OSP Szkarada.

Drugi ołtarz przygotowali mieszkańcy ulic Wólczyńskiej (numery nieparzyste), Tkackiej i Parkowej.

Trzeci ołtarz był dziełem mieszkańców bloków Chopina 1, 3 i 5.

Czwarty ołtarz przygotowali mieszkańcu Czyżewa (od remizy do lasu).



